1/4" Long hex socket 6mm
SKU
OS 3262
3 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/4" Long hex socket 6mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461491207 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 6mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/4" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3250
Coffret d'outils 1/4" (59pcs)OS 3280BL
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (172pcs)OS 3700
Insert cliquet 1/4" 90 dents (55pcs)









