1/4" Long hex socket 13mm
SKU
OS 3269
4.40 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/4" Long hex socket 13mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461491276 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 13mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/4" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3250
Coffret d'outils 1/4" (59pcs)OS 3270
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (128pcs)OS 3050
Coffret d'outils 1/4"-1/2" (94pcs)OS 3270BF
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (128pcs)









