1/2" inverted thread socket 24.5mm l.38mm
SKU
SA 0652
15 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" inverted thread socket 24.5mm l.38mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461473463 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| More | Impact wrench use recommended |
| Length (mm) | 38 mm |
| Recesses size | 24.5mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 0630
Coffret douilles choc à filetage inverse pour écrous endommagés








