1/2" inverted thread socket 20mm l.38mm
SKU
SA 0633
13 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" inverted thread socket 20mm l.38mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461473432 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| More | Impact wrench use recommended |
| Length (mm) | 38 mm |
| Recesses size | 20mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
has as additional articles
Additional articles of
After sales service & consumables of
OM 0630
Coffret douilles choc à filetage inverse pour écrous endommagés
-
OM 0630 Inverted thread impact socket set for damaged boltsOur selectionSpecial Price 49 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 65 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France











