Insulated spinner handle 1/4"
SKU
OE 0682
Product values
View all features
EN/IEC 60900
Length over handle: 75mm
11 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Insulated spinner handle 1/4" |
|---|---|
| Bar code | 3701555316451 |
| Text |
EN/IEC 60900 Length over handle: 75mm |
| Warranty period | 2 years |
| Vehicle type | LV |
| Voltage | 1000V |
| Length (mm) | 75 mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/4" |
| Warranty Procedure | EASY |








