Insluated bit holder 1/4"
SKU
OE 0681
13 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Insluated bit holder 1/4" |
|---|---|
| Bar code | 3701555316444 |
| Specifications | EN/IEC 60900 |
| Warranty period | 2 years |
| Vehicle type | LV |
| Voltage | 1000V |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/4" |
| Warranty Procedure | EASY |








