3/8" hex socket 22mm
SKU
OS 3613
2.50 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 3/8" hex socket 22mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461487286 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 22mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 3/8" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3600
Insert cliquet 3/8" (21pcs)OS 3800
Insert cliquet 3/8" 90 dents (21pcs)









