3/4" hex socket 22mm
SKU
OS 3451
7 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 3/4" hex socket 22mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461488764 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 22mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 3/4" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3450
Coffret cliquet+douilles 6 pans 3/4" (14pcs)








