3/4" hex socket 50mm
SKU
OS 3460
28 €
VAT Excl.
This product is no longer listed with us
Characteristics
| Item name | 3/4" hex socket 50mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461488856 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 50mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 3/4" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3450
Coffret cliquet+douilles 6 pans 3/4" (14pcs)








