1" Hex impact socket 50mm
SKU
OS 3509
37 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1" Hex impact socket 50mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461477171 |
| Specifications | DIN ISO 2725-3 |
| Warranty period | 2 years |
| Recesses | Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 50mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3500
Coffret douilles choc 6 pans 24-50mm 1" (9pcs)








