1" Hex impact socket 27mm
SKU
OS 3502
18 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1" Hex impact socket 27mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461477102 |
| Specifications | DIN ISO 2725-3 |
| Warranty period | 2 years |
| Recesses | Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 27mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3500
Coffret douilles choc 6 pans 24-50mm 1" (9pcs)








