1/2" helical socket 24mm l.34mm
SKU
SA 8088
21 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" helical socket 24mm l.34mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461436710 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Length (mm) | 34 mm |
| Recesses size | 24mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 8073
Coffret douilles choc hélicoïdales écrous endommagés Ø6-27mm (15pcs)OM 9075
Coffret douilles choc hélicoïdales écrous endommagés PL Ø22-Ø41mm







