1/2" helical socket 17mm l.50mm
SKU
SA 0660
23 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" helical socket 17mm l.50mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461473364 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| More | Impact wrench use recommended |
| Length (mm) | 50 mm |
| Recesses size | 17mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
has as additional articles
After sales service & consumables of
OM 0608
Coffret douilles choc hélicoïdales écrous endommagés Ø17-Ø27mm (5pcs)OM 7027
Coffret douilles intervention roue 1/2" (10pcs)OM 7033
Coffret douilles intervention roue (18pcs)












