3/4" Long hex impact socket 30mm
SKU
OS 3434
21 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 3/4" Long hex impact socket 30mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461488948 |
| Warranty period | 2 years |
| Recesses | Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 30mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 3/4" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3430
Coffret douilles choc 6 pans longues 26-38mm 3/4" (8pcs)








