1" Long hex impact socket 24mm
SKU
OS 3531
23 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1" Long hex impact socket 24mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461489143 |
| Specifications |
Specifications : - length: 90mm |
| Warranty period | 2 years |
| Recesses | Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 24mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3530
Coffret douilles choc 6 pans longues 24-50mm 1" (9pcs)








