Characteristics
| Item name | 1/4" helical socket 6mm l.32mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461436581 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Length (mm) | 32 mm |
| Recesses size | 6mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/4" |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 8073
Coffret douilles choc hélicoïdales écrous endommagés Ø6-27mm (15pcs)








