1/2" Torx Plus socket ep16 l.37mm
SKU
SA 7083
Empreintes Torx plus female
9 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" Torx Plus socket ep16 l.37mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461473067 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Torx plus female |
| Length (mm) | 37 mm |
| Recesses size | EP16 |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 7017
Douilles Torx Plus ep10 à ep20 l.37mm 1/2" (6pcs)








