Characteristics
| Item name | 1/2" long hex socket 17mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461498213 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 17mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3050
Coffret d'outils 1/4"-1/2" (94pcs)








