1/2" impact extension 75mm
SKU
OS 6999
11 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" impact extension 75mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461409929 |
| Warranty period | 2 years |
| More | Impact wrench use recommended |
| Length (mm) | 75 mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OM 7027
Coffret douilles intervention roue 1/2" (10pcs)
-
OM 7027 1/2" wheel intervention socket set (10pcs)Our selectionSpecial Price 69 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 75 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France
Also available
-
OM 7027 1/2" wheel intervention socket set (10pcs)Our selectionSpecial Price 69 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 75 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France






