1/2" Hex impact socket 24mm
SKU
OS 3109
5.30 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" Hex impact socket 24mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461476884 |
| Specifications | DIN ISO 2725-3 |
| Warranty period | 2 years |
| Recesses | Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 24mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3100
Coffret douilles choc 10-27mm 1/2" (10pcs)OS 3150
Insert douilles choc courtes et longues hexagonales 1/2" (23pcs)








