1/2" double hex impact hub socket nut VAG Ø34mm L.85mm
SKU
SA 7043
31 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" double hex impact hub socket nut VAG Ø34mm L.85mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461471216 |
| Applications | For Renault universal joint nuts. |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Recesses | Double Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Length (mm) | 85 mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Product range | Approved by SNR |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 7039
Coffret douilles choc 12 pans 1/2" L.85mmOM 7069
Coffret douille-embouts choc 1/2" moyeux et cardans (8pcs)








