1/2" D. Hex impact universal joint socket 14mm l.69mm
SKU
SA 0492
16 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" D. Hex impact universal joint socket 14mm l.69mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461466939 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Recesses | Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 14mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 7018
Douilles cardans choc hexagonales 1/2" (13pcs)








