Tray collectors 159x88x40mm
SKU
SA 0924
35 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Tray collectors 159x88x40mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461492693 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Length (mm) | 159 mm |
| Width | 88 mm |
| Height | 40 mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OH 0921
Presse hydraulique 20T
-
OH 0921 Hydraulic press 20T-50%Special offerSpecial Price 769 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 1,540 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France
Also available
-
OH 0921 Hydraulic press 20T-50%Special offerSpecial Price 769 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 1,540 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France






