Split socket 22mm 7/8" L.50mm deported drive 1/2"
SKU
SA 7053
19 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Split socket 22mm 7/8" L.50mm deported drive 1/2" |
|---|---|
| Bar code | 3700461474507 |
| Applications | For lambda exhaust manifold probes |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Length (mm) | 50 mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
| Master item(s) | OM 7046 | SET OF 7 SOCKETS FOR LAMBDA PROBES |
has as additional articles
After sales service & consumables of
Also available
-
AC 0411BL Smoke leak detectorOur selection259 € VAT Excl. €0.67Offer valid only in mainland France -
AC 0550BL Pressure and vacuum pump (-0.5/+3bar)Our selectionSpecial Price 69 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 89 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France -
CO 1072 5-in-1 diesel cleaner decalcifier 1lOur selectionSpecial Price 27 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 29 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France





