Sink Ø520mm + grid
SKU
SA 0448
105 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Sink Ø520mm + grid |
|---|---|
| Bar code | 3700461489044 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Diameter (mm) | 520 mm |
| Capacity (ml) | 16,000 ml |
| Capacity (l) | 16 l |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
HU 0149
Récupérateur mixte 80lHU 0159
Récupérateur d'huile mixte 80l avec bolHU 0180
Récupérateur d'huile 80lHU 0159N
Récupérateur d'huile mixte 80l avec préchambreHU 0149N
Récupérateur mixte 80lHU 0180N
Récupérateur d'huile 80l
Also available
-
HU 0389N 90l mixed oil recuperator with prechamberOur selection429 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France -
-
HU 0189 90l gravity oil recuperatorOur selection299 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France





