Insulated t-handle 1000V 3/8"
SKU
OE 0713
28 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Insulated t-handle 1000V 3/8" |
|---|---|
| Bar code | 3700461480997 |
| Warranty period | 2 years |
| Recesses | Square |
| Length (mm) | 210 mm |
| Width | 197 mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 3/8" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OE 0700
Coffret outils isolés 1000V véhicules hybrides et électriques (27pcs)








