Hexagonal socket 9mm L.123mm 1/2"
SKU
SA 1175
15 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Hexagonal socket 9mm L.123mm 1/2" |
|---|---|
| Bar code | 3700461474774 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 9mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
| Master item(s) | OM 1112 | SHOCK-HEAD DISASSEMBLY SET |
After sales service & consumables of
-
OM 1112 Shock absorber head removal kitOur selectionSpecial Price 99 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 149 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France
Also available
-
OM 1112 Shock absorber head removal kitOur selectionSpecial Price 99 € VAT Excl. Regular Price VAT Excl. 149 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France -
OP 2031 Pneumatic spring compressor 1.2T with articulated jawsOur selection2,099 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France -
OP 3221 Reinforced pneumatic spring compressor (2.4T) with articulated jawsOur selection2,899 € VAT Excl.Offer valid only in mainland France




