Electrode removal wrench 1/2"
SKU
OM 9277
Product values
View all features
6 hexagon 10mm
10 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | Electrode removal wrench 1/2" |
|---|---|
| Bar code | 3700461427596 |
| Text | 6 hexagon 10mm |
| Applications | For removing the internal electrode from Bosch common rail injectors |
| Warranty period | 2 years |
| Fuel type | Diesel |
| Recesses | Hex |
| Recesses size | 10mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OH 0027
Kit mécano-hydraulique multimarque extraction injecteursOM 5310
Coffret extraction injecteurs Mercedes / Chrysler 2,1-2,2-3,0 V6 CDI









