1" hex impact socket 24mm
SKU
OS 4530
23 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1" hex impact socket 24mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461403187 |
| Warranty period | 2 years |
| Recesses | Hex female |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 24mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OM 4535
Démultiplicateur de couple R1:58 4800Nm+6 douilles+2 adaptateurs 1" PL








