1/2" hex socket 20mm
SKU
OS 3099
3.70 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" hex socket 20mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461497858 |
| Warranty period | lifetime |
| Recesses | Hex female |
| Recesses size | 20mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | EASY |
After sales service & consumables of
OS 3050
Coffret d'outils 1/4"-1/2" (94pcs)OS 3280BL
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (172pcs)









