1/2" D. Torx tamper socket bit T30 l.300mm
SKU
SA 0423
14 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" D. Torx tamper socket bit T30 l.300mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461465994 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Recesses | Torx tamperproof |
| Length (mm) | 300 mm |
| Recesses size | T30 |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 2337
Coffret douilles embouts multi-empreintes 38 pièces







