1/2" d. hexagonal impact hub socket nut VAG bit 14mm L.43mm
SKU
SA 0485
11 €
VAT Excl.
Characteristics
| Item name | 1/2" d. hexagonal impact hub socket nut VAG bit 14mm L.43mm |
|---|---|
| Bar code | 3700461482595 |
| Warranty period | No warranty (consumable) |
| Recesses | Hex |
| More | Impact wrench use recommended |
| Recesses size | 14mm |
| Tariff code | Tariff Normal (TN) |
| Drive | 1/2" |
| Warranty Procedure | NO |
After sales service & consumables of
OM 7069
Coffret douille-embouts choc 1/2" moyeux et cardans (8pcs)OM 7049
Coffret douilles-embouts 1/2" moyeux VAG








