Ts45 bolt socket l.37mm 1/4''
SKU
SA 0432
2,50 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Ts45 bolt socket l.37mm 1/4'' |
|---|---|
| Streckkod | 3700461466083 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | TS |
| Längd | 37 mm |
| Utskriftsstorlek | TS45 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2337
Coffret douilles embouts multi-empreintes 38 pièces







