Torx Plus hylsnyckel ep11 l.25mm 1/4
SKU
SA 7090
Empreintes Torx plus hona
4 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Torx Plus hylsnyckel ep11 l.25mm 1/4 |
|---|---|
| Streckkod | 3700461473135 |
| Uppdrag | För topplocksbultar från Nissan och Renault |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | Torx plus hona |
| Längd | 25 mm |
| Utskriftsstorlek | EP11 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7019
Douilles Torx Plus ep 6-7-8-10-11-12 l.25mm 1/4"







