1/4" Torx Plus hylsa EP6 l.25mm
SKU
SA 7086
Empreintes Torx plus hona
3 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/4" Torx Plus hylsa EP6 l.25mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461473098 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | Torx plus hona |
| Längd | 25 mm |
| Utskriftsstorlek | EP6 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7019
Douilles Torx Plus ep 6-7-8-10-11-12 l.25mm 1/4"OM 2338
Coffret douilles et douilles embouts TS-Torx-Torx Plus (77pcs)








