Torx Plus ep12 l.37mm 1/2" skrovskrov skrovskrov
SKU
SA 7081
Empreintes Torx plus hona
8 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Torx Plus ep12 l.37mm 1/2" skrovskrov skrovskrov |
|---|---|
| Streckkod | 3700461473043 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | Torx plus hona |
| Längd | 37 mm |
| Utskriftsstorlek | EP12 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7017
Douilles Torx Plus ep10 à ep20 l.37mm 1/2" (6pcs)








