1/2" Torx Plus hylsa ep14 l.37mm
SKU
SA 7082
Empreintes Torx plus hona
9 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2" Torx Plus hylsa ep14 l.37mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461473050 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | Torx plus hona |
| Längd | 37 mm |
| Utskriftsstorlek | EP14 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7017
Douilles Torx Plus ep10 à ep20 l.37mm 1/2" (6pcs)








