hexagonbult hex 14mm l.78mm 1/2" skruvring
SKU
SA 0482
Empreintes Hexagonal
12 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | hexagonbult hex 14mm l.78mm 1/2" skruvring |
|---|---|
| Streckkod | 3700461466724 |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | Hexagonal |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 14mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7112
Coffret douilles embouts choc 6 pans 1/2" H5-H19 (8pcs)








