1/2" hexagon bult hylsa 17mm l.78mm
SKU
SA 0483
Empreintes Hexagonal
12 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2" hexagon bult hylsa 17mm l.78mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461466731 |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | Hexagonal |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 17mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7112
Coffret douilles embouts choc 6 pans 1/2" H5-H19 (8pcs)








