7mm 1/4" lång 6 span socket verktyg
SKU
OS 3263
3,30 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 7mm 1/4" lång 6 span socket verktyg |
|---|---|
| Streckkod | 3700461491214 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 7mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3250
Coffret d'outils 1/4" (59pcs)OS 3050
Coffret d'outils 1/4"-1/2" (94pcs)OS 3280BL
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (172pcs)OS 3700
Insert cliquet 1/4" 90 dents (55pcs)










