6-span lång 13mm 1/4" skruvtjängel
SKU
OS 3269
4,40 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 6-span lång 13mm 1/4" skruvtjängel |
|---|---|
| Streckkod | 3700461491276 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 13mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3250
Coffret d'outils 1/4" (59pcs)OS 3270
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (128pcs)OS 3050
Coffret d'outils 1/4"-1/2" (94pcs)OS 3270BF
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (128pcs)









