6 span hylsa 22mm 3/8" hylsa
SKU
OS 3613
2,50 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 6 span hylsa 22mm 3/8" hylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461487286 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 22mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/8" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3600
Insert cliquet 3/8" (21pcs)OS 3800
Insert cliquet 3/8" 90 dents (21pcs)









