6 span 11mm 3/8" mutter
SKU
OS 3603
2 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 6 span 11mm 3/8" mutter |
|---|---|
| Streckkod | 3700461487187 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 11mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/8" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3600
Insert cliquet 3/8" (21pcs)OS 3280BL
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (172pcs)OS 3800
Insert cliquet 3/8" 90 dents (21pcs)










