21mm l.50mm 1/2" helicoidal hylsansökning
SKU
SA 0662
25 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 21mm l.50mm 1/2" helicoidal hylsansökning |
|---|---|
| Streckkod | 3700461473388 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Längd | 50 mm |
| Utskriftsstorlek | 21mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
a som tillval
Valfria artiklar från
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 0608
Coffret douilles choc hélicoïdales écrous endommagés Ø17-Ø27mm (5pcs)OM 7027
Coffret douilles intervention roue 1/2" (10pcs)OM 7033
Coffret douilles intervention roue (18pcs)












