17mm l.50mm 1/2" helikoidal hylsa
SKU
SA 0660
23 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 17mm l.50mm 1/2" helikoidal hylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461473364 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Längd | 50 mm |
| Utskriftsstorlek | 17mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
a som tillval
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 0608
Coffret douilles choc hélicoïdales écrous endommagés Ø17-Ø27mm (5pcs)OM 7027
Coffret douilles intervention roue 1/2" (10pcs)OM 7033
Coffret douilles intervention roue (18pcs)












