Verktygsväska med axelrem
SKU
EG 3110
Höjdpunkter
Se alla funktioner
Den här robusta väskan är praktisk för små utomhusjobb tack vare sina många invändiga och utvändiga förvaringsfack.
Den rymmer 4 CLAS-verktygsinsatser eller ett stort antal lösa verktyg och är även lämplig för elverktyg.
49 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Verktygsväska med axelrem |
|---|---|
| Streckkod | 3701555318202 |
| Intro |
Den här robusta väskan är praktisk för små utomhusjobb tack vare sina många invändiga och utvändiga förvaringsfack. Den rymmer 4 CLAS-verktygsinsatser eller ett stort antal lösa verktyg och är även lämplig för elverktyg. |
| Texter |
Maximal rörlighet och skydd Bekväm transport: Ta med dig dina verktyg vart du än går. Väskan kan bäras i handen tack vare de kraftiga, förstärkta handtagen eller över axeln med hjälp av den justerbara axelremmen, vilket garanterar total rörelsefrihet. Stötskydd: Väskans styva botten (skal) ger dina verktyg optimalt skydd mot fukt och stötar från marken, vilket garanterar tillförlitlig användning under alla arbetsförhållanden. Ökad säkerhet: Integrerade reflexremsor ökar väskans synlighet vid arbete i svagt ljus. Modulär förvaring Flexibel organisation: Du har stor frihet att organisera din utrustning. Placera dina verktyg antingen löst för stora volymer, eller på ett ordnat sätt i de många interna och externa facken. (Denna väska kan rymma upp till 4 CLAS-verktygsinsatser). |
| Funktioner |
Funktioner: - längd: 46cm - bredd: 25cm - höjd: 28cm - 15 fickor : 6 parallella på insidan 12 x 4 cm + stort förvaringsutrymme 9 på utsidan, inklusive 3 kardborrefickor på framsidan 12 x 12cm, 3 öppna fickor på baksidan 14 x 14cm 1 ficka 14 x 22 cm på höger sida, 2 fickor 10 x 14 cm på vänster sida Låsbar dragkedja med hänglås. |
| Garantitid | 2 år |
| Längd | 46 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Produktens vikt | 1,75 kg |
| Max kapacitet (kg) | 30 kg |
| Kapacitet (ml) | 15 000 ml |
| Kapacitet (l) | 15 l |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Garantiförfarande | EASY |
| Kundnytta | Armatur för öppningsstöd |







