Resväska med hjul
SKU
EG 3120
Höjdpunkter
Se alla funktioner
Den här robusta väskan är praktisk för utomhusbruk tack vare sina många invändiga och utvändiga förvaringsfack.
Den rymmer 6 CLAS-verktygsinsatser eller ett stort antal lösa verktyg och är även lämplig för elverktyg.
Kan lastas upp till 25 kg.
99 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Resväska med hjul |
|---|---|
| Streckkod | 3701555318219 |
| Intro |
Den här robusta väskan är praktisk för utomhusbruk tack vare sina många invändiga och utvändiga förvaringsfack. Den rymmer 6 CLAS-verktygsinsatser eller ett stort antal lösa verktyg och är även lämplig för elverktyg. Kan lastas upp till 25 kg. |
| Texter |
Hantering och skydd Terränggående transport: ta med dig dina verktyg överallt, utan ansträngning. Spikförsedda hjul i två material och ett teleskophandtag ger optimal komfort. Två greppalternativ finns tillgängliga: teleskophandtaget eller de sydda och nitade handtagen. Maximal robusthet: Den hårda skalbotten skyddar dina verktyg helt mot fukt och stötar, vilket garanterar tillförlitlig användning under alla förhållanden. Säkerhet: Integrerade reflexband ökar väskans synlighet på arbetsplatsen. Förvaring Pro-modularitet: Du kan organisera dina verktyg à la carte: antingen lösa, eller förvarade i de många facken, eller med hjälp av en skuminsats i 1/3-vagnformat. |
| Fler produkter | Armatur för öppningsstöd |
| Funktioner |
Funktioner: - längd: 50cm - bredd: 30 cm - höjden på det infällbara handtaget när det är hopfällt: 40 cm - höjden på det infällbara handtaget när det är utfällt: 100 cm 19 fickor: 8 invändiga, varav 1 med kardborreband längs med längden, 1 i aerosolformat, 6 i identiskt format 6 x 12 cm, ett stort huvudförvaringsfack 11 på utsidan, varav 1 med kardborreband på framsidan (20 x 20 cm), och 4 i formatet 10 x 12 cm 3 + 3 på sidan (1 av 8 x 18cm 2 av 6 x 18cm) |
| Garantitid | 2 år |
| Längd | 50 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Produktens vikt | 4,30 kg |
| Max kapacitet (kg) | 40 kg |
| Kapacitet (ml) | 33 000 ml |
| Kapacitet (l) | 33 l |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Garantiförfarande | EASY |







