Vagn med 7 lådor
SKU
EG 1007
549 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Vagn med 7 lådor |
|---|---|
| Streckkod | 3701555324067 |
| Funktioner |
Funktioner : - Mått : B.795xD.460xH.975mm - 5 lådor: 575x400x58mm - 2 lådor: 575x400x129mm - stålkroppens tjocklek: 0,8 mm - ståltjocklek på lådor: 0,7 till 0,8 mm - 2 fasta hjul PP Ø125 mm - 2 svängbara hjul PP Ø125 mm med broms - total lastkapacitet: 300 kg - lastkapacitet per liten låda: 30 kg - lastkapacitet per stor låda: 40 kg - lastkapacitet på bricka: 80 kg - Tomvikt: 53,5 kg |
| Garantitid | 2 år |
| Längd | 795 mm |
| Bredd | 460 mm |
| Höjd | 975 mm |
| Produktens vikt | 53,50 kg |
| Max kapacitet (kg) | 250 kg |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Garantiförfarande | EASY |











