Handduksdispenser/rullhållare för vagn
SKU
EG 8009
Höjdpunkter
Se alla funktioner
Denna dispenser/hållare för handdukar är utformad för att snabbt och utan verktyg kunna monteras på verkstadsvagnar. Operatören har alltid en rulle till hands.
19 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Handduksdispenser/rullhållare för vagn |
|---|---|
| Streckkod | 3700461474897 |
| Intro | Denna dispenser/hållare för handdukar är utformad för att snabbt och utan verktyg kunna monteras på verkstadsvagnar. Operatören har alltid en rulle till hands. |
| Funktioner | Kapacitet: rullar upp till Ø250 mm och l.310 mm |
| Garantitid | 2 år |
| Längd | 335 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Garantiförfarande | EASY |








