Ø10mm l.32mm 1/4" helikoidal hylsa
SKU
SA 8077
23 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Ø10mm l.32mm 1/4" helikoidal hylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461436604 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Längd | 32 mm |
| Utskriftsstorlek | 10mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 8073
Coffret douilles choc hélicoïdales écrous endommagés Ø6-27mm (15pcs)OS 7000
Insert extraction écrous (49pcs)








